Uzman Hekimlerimiz Size Ulaşsın!

OBEZİTE TEDAVİ YÖNTEMLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Obezite cerrahisi için kimler uygun aday olabilir?

Uzun süreli tıbbi diyet, egzersiz gibi kilo verme yöntemlerini deneyen ancak başarılı olamayan, beden kitle indeksi (vücut kitle indeksi) 35’in üzerinde olan kişiler bu ameliyatlar için uygun aday olabilir.

Obezite cerrahisi ameliyatı geçiren kişiler ne zaman iyileşebilir ve
günlük hayatına devam edebilir?

Genellikle operasyonun ertesi günü yataklarından kolaylıkla kalkabilir ve yürümeye başlayabilirler. Hastanede kalma süresiyse, yapılan operasyonun türüne göre 2 ile 4 gün arasında değişir. Çoğu hasta bu ameliyatlardan sonra sorunsuz bir şekilde iyileşir ve ortalama 2 hafta içinde işine ve günlük hayatına dönebilir.

HASTANEMİZ;

Hastalarına dünya standartlarında daima kaliteli sağlık hizmeti sunan Eslife, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ne sahip (Joint Commission International) Türkiye’nin en büyük 8. Hastanedir.

Eslife uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden Eslife, her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan, bir dünya hastanesidir.

GALERİ