Daima yanınızda..

Sağlığınız için Uzman Hekim ve Tecrübeli Sağlık Ekibimizle 7/24 Hizmetinizdeyiz.

Size ulaşalım?

Ücretsiz danışma hattı ile sağlık danışmanlarımızdan bilgi alın.


ESLIFE Hastanesi Göz Merkezinde muayene ve muayene; Refraktif cerrahi, katarakt cerrahisi, glokom, kornea, üvea retinası, vitreoretinal cerrahi, şaşılık, nörooftalmoloji, oktoplasti ve kontakt lens en gelişmiş muayene ve muayene cihazları tarafından yapılır.

Göz muayenelerinde otorefraktometre, hava aracı ve aplanasyon tonometreleri (kan basıncını ölçmek için), biyomikroskop, direkt ve indirekt oftalmoskop gibi bilgisayarlı ve manuel ölçüm ve değerlendirme cihazları kullanılır ve hasta bilgileri bilgisayar ortamında tekrar saklanır. Tecrübeli cerrahlar tarafından kullanılan en modern teknikler ve cihazlar tüm ameliyatlarda kullanılır.

Katarakt ameliyatları hemen hemen tüm hastalarda damla anestezi ve dikişsiz fakoemülsifikasyon tekniği ile yapılır. İleri evre maküler dejenerasyonda fotodinamik tedavi ve fovea translokasyon ameliyatlarını içeren karmaşık vitreoretinal cerrahi, diyabetik görme kaybında pars plana vitrektomi ve internal sınırlayıcı membran soyma ile başarıyla uygulanmıştır. Kornea nakli, göz banklarından elde edilen donor kornealar kullanılarak yapılır.

Glokom, şaşılık ve retina dekolmanı ameliyatları için şifreleme yöntemleri. Miyop, astigmat ve hipermetropinin düzeltilmesi için yapılan çalışmalar Excimer Laser uygulamaları, Lasik yöntemleriyle ve damla anestezisiyle yapılmaktadır.