Daima yanınızda..

Sağlığınız için Uzman Hekim ve Tecrübeli Sağlık Ekibimizle 7/24 Hizmetinizdeyiz.

Size ulaşalım?

Ücretsiz danışma hattı ile sağlık danışmanlarımızdan bilgi alın.


Yüksek standart, güven ve güllü yüzü bir araya getirmeyi başarmış olan Es Life Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü, tüm hastalara yakından ilgi göstermektedir. Hastanın ağrısını gidermek ve hastalığını iyileştirmek için alınan eğitim doğrultusunda uygun tedaviyi planlar ve uygular.

Fizik Tedavi Bölümünde Kullanılan Rehabilitasyon Türleri;

Günümüz çalışma koşulları ve yaşam biçimi göz önüne alındığında, Modern Tıp’ın neredeyse her dalında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünün önemi artmaktadır. Fizik Tedavi Bölümünde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinolojik ve romatolojik hastalıkların rehabilitasyonu ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıkları ağrısı teşhisi konur. Oluşumun nedeni belirlenir ve tedavi edilir. Hastanın şikayetlerini takiben, bu ağrıların nedenini gidermek için koruyucu fizyoterapi hizmetleri verilir.

Fiziksel Terapi Departmanında çeşitli tedavi yöntemleri geliştirilmiş ve uygulanmıştır. Bunların bazıları aşırı el ve ayak terlemeleri, koltukaltı terlemesi, iyontoforez tedavisi, vajinismus biofeedback terapisi yanında ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.