7/24 Çocuk Acil

Bölgede 7/24 Uzman Hekim Eşliğinde Aktif Çocuk Acil Bölümü Olan Tek Hastane

Size ulaşalım?

Ücretsiz danışma hattı ile sağlık danışmanlarımızdan bilgi alın.


ESLIFE Hastanesi Çocuk Polikliniği, oyun alanlarından balık figürlerine, akvaryumdan salınan oyuncaklara kadar masal ortamına benzeyen renkli bir atmosfere sahiptir.

Çocuklar, özel olarak yapılmış akvaryumdaki balıkları izleyerek masalarda oynayabilir ve sallanan oyuncaklarla eğlenebilirler. Çeşitli oyuncakların yanında, poliklinik duvarlar, tavan ve hatta döşemeler, çocukları eğlendirmek için detaylarla ve renklerle bezenmiştir.

ESLIFE’da bekleme odası ve yeni doğan odası olmak üzere iki bölüm mevcuttur. Böylece, su altında kalma ve emzirme işlemleri ayrı odalarda yapılabilir, hem çocukların hem de anne-babaların rahat bir bekleme süresi vardır.

ESLIFE Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, son derece tecrübeli uzmanlardan oluşan kadrosu ile çocuklara özel olarak tasarlanmış ve ileri teknoloji ile donatılmış poliklinik, yatmadan ve yoğun bakım alanlarında tanı ve tedavide her türlü hizmeti sunmaktadır.

Anabilim dalında, Intrauterin’i (annenin rahminden) takip etmeye başlayan bebekler, postpartum zeka-motor gelişim, beslenme, aşılama ve koruyucu tıp programları ile takip edilmektedir. Es Life Hastanesi, trafik için kolay erişilebilir konumu ve 24 saatlik Çocuk Acil Servisi olan bölgedeki tek hastanedir.